PODPORTE AJ VY ZÁCHRANU A OBNOVU HRADU ČIČVA

 

Naše občianske združenie je neziskové, preto všetká naša činnosť, zahrňujúca okrem iného aj nákup stavebného materiálu potrebného na záchranné práce (hlavne vápno, piesok, kameň a rezivo) a pracovného náradia, je závislá od finančných darov jednotlivcov i kolektívov, firiem a nadácií, ktorým tak isto ako nám nie je ľahostajné naše slovenské kultúrne dedičstvo. Ak chcete aj vy pomôcť pri obnove hradu Čičva, no nejakým spôsobom to nemôžete urobiť priamo fyzicky na brigádach na hrade, môžete aspoň finančne podporiť našu činnosť poukázaním ľubovoľnej, hoci len symbolickej sumy na bankový účet združenia:

4020920128/7500 ČSOB

IBAN: SK52 7500 0000 0040 2092 0128

 

Taktiež tak môžete urobiť aj pri návšteve hradu, kde je pri informačných tabuliach osadená pokladnička na dobrovoľné príspevky návštevníkov na obnovu hradu.

Každým darovaným centom/eurom tak môžete aj vy pomôcť v napredovaní pri záchrane a obnove hradu Čičva.

V mene národnej kultúrnej pamiatky hradu Čičva a všetkých dobrovoľníkov Vám ďakujeme za finančnú podporu!

 

 

PODPORTE HRAD ČIČVA AJ BEŽNÝM NÁKUPOM NA INTERNETE

 

Mnohí z Vás nakupujú rôzne veci z internetových obchodov a naše občianske združenie Pro futuro hradu Čičva sa nedávno stalo príjemcom podpory na portáli Dobromat.sk . Ten Vám umožňuje podporiť naše združenie pri každom Vašom nákupe cez internet bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent navyše. T.j. za tovar zaplatíte iba toľko, koľko je jeho bežná cena v danom internetovom obchode a predajca nám z ceny Vášho nákupu potom venuje pár %. Z každého Vášho nákupu vieme takto získať od predajcov pár centov/eur, ktoré potrebujeme na nákup stavebného materiálu, archeologický výskum a rôzne iné činnosti, ktoré sú nevyhnutne potrebné pri prácach na záchrane Čičvy.

Aby ste na túto možnosť podpory nemuseli stále myslieť, pripravil pre Vás Dobromat pomocníka do Vášho internetového prehliadača. Prosíme pridajte si ho do svojho internetového prehliadača na tejto stránke: https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat Tento pomocník Vás automaticky upozorní vždy, keď navštívite obchod, v ktorom môžete svojim nákupom podporiť naše združenie. Stačí už len zadať do prázdneho políčka názov Pro futuro hradu Čičva a kliknúť na tlačítko Venovať. Okrem toho budete dostávať exkluzívne zľavy v spolupracujúcich internetových obchodoch a budete zaradení do opakovaných zlosovaní o hodnotné ceny. Takže okrem toho, že Vašimi nákupmi zadarmo pomôžete pri záchrane a obnove hradu Čičva, môžete tým ešte aj získať benefity pre seba.

Ďakujeme Vám, že aj svojimi nákupmi prispievate k financovaniu našich aktivít pri obnove krásneho hradu Čičva!