FOTKY Z PODUJATÍ NA HRADE

 

Okrem pracovných činností na záchranu a konzerváciu hradu sa snažíme, aby Čičva ožila aj po kultúrnej stránke. Preto organizujeme rôzne kultúrno-spoločenské podujatia a podiaľame sa na spoluorganizovaní podujatí iných organizácií, ktorých atmosféru si môžte vychutnať na týchto fotkách. Ak ste boli tiež prítomní na niektorej z týchto akcií osobne budeme radi, ak sa s nami podelíte o svoje zaujímavé fotky, ktoré nám môžete (aj s krátkym komentárom k nim) zasielať na našu mailovú adresu.

 

ROK 2016

 

21.8.2016 ČIČVIANSKE HRADNÉ SLÁVNOSTI

Prvýkrát v histórii nášho združenia a novodobej histórii hradu Čičva sme zorganizovali prvý ročník Čičvianskych hradných slávností, ktorý bol zároveň oslavou 700-tého výročia prvej písomnej zmienky o hrade Čičva z roku 1316.

 

 

ROK 2015

 

3.10.2015 VÝSTUP NA 101 SLOVENSKÝCH HRADOV A ZÁMKOV

Dňa 3.októbra 2015 sa na hrade uskutočnila celoslovenská akcia pod názvom "Výstup na 101 slovenských hradov a zámkov", pod taktovkou Osvetového kultúrneho centra vo Vranove nad Topľou a obce Sedliská, vrámci ktorej bola okrem bežných aktivít prezentovaná slovom i obrazom aj doterajšia činnosť nášho združenia.